Czym jest giełda Bitcoin Pro?

Ocena Bitcoin Pro

Bitcoin Pro (czyli „Crackin'“, jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych i „Cray-kin“, jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii) jest jedną z niewielu giełd kryptowalut na świecie, gdzie użytkownicy mogą wymieniać walutę fiat (euro, dolary amerykańskie i kanadyjskie, funty, jeny) na Bitcoin. Istnieje wiele innych giełd, które pozwalają ludziom, którzy już mają Bitcoin, handlować nim za inne monety, ale nie ma tak wielu miejsc innych niż Coinbase, które pozwalają ci kupić za gotówkę.

Bitcoin Pro jest stary w latach Bitcoin. Firma została założona w 2011 roku, zaledwie dwa lata po tym, jak pierwsze Bitcoiny zostały obrócone. Bitcoin Pro ma siedzibę w San Francisco, ale jest to #1 giełda kryptowalut dla Euro, według wolumenu. Bitcoin Pro pomógł społeczności kryptowalutowej odzyskać siły po włamaniu do Mt. Gox Bitcoin w 2014 roku, a także zrobił wiele innych rzeczy, aby wprowadzić kryptowaluty do głównego nurtu.

Co jest wyjątkowego w Bitcoin Pro Exchange?

Jedną z pierwszych rzeczy, jakie zauważysz w Bitcoin Pro, jest jego minimalistyczny i uproszczony wygląd. Łatwo się po niej poruszać, ponieważ strona nigdy nie sprawia wrażenia nadętej. Jest tu tylko tyle stron i funkcji, ile potrzeba, nic więcej. Jedną z rzeczy, która może być myląca dla nowych użytkowników Bitcoin Pro, jest użycie kodu waluty XBT dla Bitcoin, a nie bardziej powszechnego BTC. XBT jest oficjalnym kodem walutowym ISO (Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej).

Może to jest bardziej oficjalne? Tak czy inaczej, wkrótce się do niego przyzwyczaisz. Jak wspomniano powyżej, Bitcoin Pro jest jedną z niewielu giełd, która pozwala na przelewy fiat i transakcje fiat/XBT (XBT/EUR, XBT/USD). Jest to świetna opcja, ponieważ Coinbase jest znana z tego, że może zostać przytłoczona nowymi zleceniami, pozostawiając użytkowników bez możliwości wejścia w Bitcoin po raz pierwszy.

Bitcoin Pro pozwala również na lewarowanie i margin trading – rodzaj handlu, w którym użytkownik może pożyczyć pieniądze z giełdy na zakup aktywów, aby być zwrócone później z odsetkami. Dźwignia to większa kwota pieniędzy, którą można wykorzystać do handlu, poza kwotą waluty, którą faktycznie się posiada. Więcej na ten temat później. Bitcoin Pro oferuje zniżki dla użytkowników, którzy kupują i sprzedają duże ilości waluty w ciągu całego okresu istnienia konta. Na przykład, po osiągnięciu 50 000 USD kupionych i sprzedanych walut, opłaty handlowe spadają o 0,02%.

Jest to duża sprawa dla dużych traderów. O Bitcoin Pro można powiedzieć o wiele więcej, ale powinieneś już o tym wiedzieć, jeśli jesteś zainteresowany handlem na tej zaufanej giełdzie kryptowalut. W dalszej części tej recenzji Bitcoin Proa omówimy bardziej szczegółowo wszystkie powyższe kwestie i przedstawimy kilka ważniejszych pomysłów. INFORMACJE O KONCIEMinimalna wpłata: 10 klientów z USA: Platforma transakcyjna: Internetowa platforma transakcyjna Liczba aktywów: 1 Rodzaje aktywów: Kryptowaluty

Dieser Eintrag wurde in Bitcoin veröffentlicht.